Jouw vakantie, jouw keuze
Vergelijk eenvoudig 1500 vakantieparken en accommodaties in heel Europa
Hoewel het seizoen bijna ten einde is, zijn er toch nog activiteiten. De animatrices en het campingpersoneel zijn erg aardig en vriendelijk.
Patrick, 9.5/10, op 13/09/2026Camping Paradis Les Roses in Quend-Plage verwelkomt u in Picardië in de Baai van de Somme, in het hart van het mooiste duinmassief van Europa en op slechts 4 km van het fijne zandstrand van Quend-Plage! Ter plaatse is het zwemparadijs met verwarmd buitenzwembad geopend van 8 april tot 31 oktober. De... Meer weergeven
*Raadpleeg de details van de accommodatie voor de specifieke voorwaarden.
Vanaf half april is het zwembad van de 4-sterrencamping Paradis Les Roses overdekt en verwarmd. Ideaal om te zwemmen, ongeacht het weer, om plezier te maken of te ontspannen in een omgeving die uitnodigt tot rust en luieren! In het verwarmde peuterbad met zijn paddenstoel met waterstralen kunnen ouders samen met de allerkleinsten genieten van het zwemmen, terwijl de grotere kinderen zich wagen aan glijwedstrijden op de waterglijbaan, voordat ze een grote duik nemen in het opvangbassin. (De waterglijbaan is geopend van half april tot half september, afhankelijk van de weersomstandigheden) Het zwemparadijs is geopend van begin mei tot half september, afhankelijk van de weersomstandigheden.
glijbaan open van april tot half september, afhankelijk van het weer
Overdag: Vanaf de paasvakantie kunt u genieten van gezins- en intergenerationele activiteiten die overdag worden georganiseerd, zodat u met het hele gezin in een gezellige sfeer kunt genieten van de sfeer op Camping Paradis. De activiteiten volgen het ritme van het seizoen en zijn geschikt voor iedereen.
* Avondactiviteiten: in juli/augustus zijn er speciale activiteiten bij Camping Paradis, met de ‘Paradis des Stars’-tour van de derde week van juli tot de laatste week van augustus, en de beroemde ‘Fiesta Boom Boom’
* Kinderclub: voor kinderen van 5 tot 12 jaar tijdens de voorjaarsvakantie en in juli/augustus. In de Piki Club bieden onze animatoren knutsel- en sportactiviteiten aan voor de allerkleinsten.
Neem in het hoogseizoen deel aan de avonden op de camping: dat worden mooie herinneringen om bij thuiskomst te delen! Om u te vermaken en afhankelijk van het animatieprogramma van het seizoen kunt u genieten van happy hours en ‘apéros musette’ aan de zwembadbar, dansavonden, verkleedfeesten en muzikale animatie (karaoke, disco, jaren ’80...), voorstellingen (cabaret, circus, mini-talent, neonavond...), familiespelletjes (quiz, belote, loterij...), nachtelijke petanquetoernooien, en niet te vergeten de themamaaltijden om van te smullen en zowel culinaire als gezellige momenten te beleven!
- 4km
Op de camping is glasvezel geïnstalleerd en operationeel. Je kunt verbinding maken met breedband om te surfen op sociale netwerken, contact te houden met vrienden en herinneringen te delen van je vakantie of weekend op de camping. Tarieven: €3 voor 1 dag, €5 voor 2 dagen, €7 voor 3 dagen, €9 voor 4 dagen, €11 voor 5 dagen, €13 voor 6 dagen, €15 voor 7 dagen, €20 voor 14 dagen voor één apparaat. Mogelijkheid van een tarief voor 2 apparaten.
Beoordelingen worden door gasten geschreven na hun verblijf in een van de accommodaties: Camping Des Roses - Camping Paradis