Jouw vakantie, jouw keuze
Vergelijk eenvoudig 1500 vakantieparken en accommodaties in heel Europa
We hebben een aangenaam verblijf gehad. We zijn erg tevreden over de camping.
Gelegen in het hart van de Vendée ontvangt camping Le Bois Soleil u in een rustige en gezellige omgeving aan zee. Ter plaatse beschikt u over verwarmde binnen- en buitenzwembaden, met een glijbaan en peuterbad, zodat uw kinderen heerlijk kunnen zwemmen. Om uw verblijf te veraangenamen, staan er ta... Meer weergeven
*Raadpleeg de details van de accommodatie voor de specifieke voorwaarden.
Voorwaarden voor toegang tot het zwemparadijs: alleen korte zwemkleding, gevoerde shorts en T-shirts met korte mouwen (Lycra) zijn toegestaan.
Met de auto: vanuit Parijs via de A11, via Le Mans en vervolgens Angers via de A87 (1u30) via Cholet en La Roche sur Yon. - vanaf Bordeaux via de A10, via La Rochelle (1u30) via de D 105 en de D 949
Trein: dagelijkse rechtstreekse TGV-verbinding Parijs - Les Sables d'Olonne (via Le Mans, Angers, Nantes en La Roche sur Yon)
Vliegtuig : Luchthaven Nantes... Atlantique (100 km)
Voor het plezier van jong en oud heeft Camping Bois Soleil een verwarmd buitenzwembad met een peuterbad en drie glijbanen. Er is ook een verwarmd binnenzwembad (28°C) met een glijbaan, peuterbad en bubbelbad. Alleen korte zwemkleding, gevoerde shorts en Lycra T-shirts met korte mouwen zijn toegestaan.
Zwemmen onder toezicht in juli/augustus
Verwarmingstemperatuur: 28°C Zwemmen onder toezicht in juli/augustus
De kinderclub verwelkomt kinderen van 5 tot 12 jaar tijdens de zomer. Op het programma: activiteiten, ontdekkingen, spelletjes, 5 dagen per week. Een team van animatoren organiseert en bereidt spelletjes voor rond verschillende thema's. Inschrijving verplicht (afhankelijk van beschikbaarheid).
Bovendien worden er in de zomer sportactiviteiten (spierversterking in het water) en avondentertainment (concerten, voorstellingen...) aangeboden voor groot en klein!
Gratis en geopend van maandag tot vrijdag. Begeleiding door gediplomeerde animatoren tijdens het hoogseizoen. Op het programma: buitenspelen, verschillende toernooien, minidisco, schminken en verkleden en nog veel meer. Registratie verplicht (afhankelijk van beschikbaarheid).
Elke week een ander animatieprogramma: wedstrijden, avonden, concerten, voordelige uitstapjes met partners van de camping, familie-olympiades, muzikale spelen, cabaret, waterpolotoernooien...
Op het programma: activiteiten, ontdekkingen, kennismaking. Activiteiten 6 dagen per week, georganiseerd rond verschillende thema's... Registratie verplicht (afhankelijk van beschikbaarheid)
Op het programma: buitenspelen, verschillende uitdagingen, gratis uitjes en betaalde uitjes (paintball, accrobranche, kanoën en kajakken).
Speelkamer, tafelvoetbal en biljart beschikbaar gedurende het hele seizoen volgens de openingstijden van de bar.
Tafeltennisrackets te leen bij de bar en de receptie.
Minigolfmateriaal te huur op aanvraag bij de receptie
Multisportterrein en opblaasbare structuur beschikbaar van 10.00 tot 20.00 uur
- 3km
- Tegen betaling, Parc du Puy du Fou
Beoordelingen worden door gasten geschreven na hun verblijf in een van de accommodaties: Camping Le Bois Soleil