Jouw vakantie, jouw keuze
Vergelijk eenvoudig 1500 vakantieparken en accommodaties in heel Europa
Uitstekende ontvangst.
Er zijn verschillende zwembaden, glijbanen, een bar, een zelfbedieningswinkel, ...
De camping ligt op een goede locatie om van de nabijgelegen stranden te genieten.
Een aanrader!
De camping Nid d'Eté ligt in de buurt van Les Sables d'Olonne en verwelkomt u voor een ontspannen gezinsvakantie. U zult de typische omgeving van de Vendéekust tussen de stranden en de moerassen op prijs stellen. Het hele gezin zal kunnen genieten van een aquatische ruimte bestaande uit een verwar... Meer weergeven
*Raadpleeg de details van de accommodatie voor de specifieke voorwaarden.
Keuze van kampeerplaats: 40€ Om je kampeerplaats te kiezen, afhankelijk van beschikbaarheid en afhankelijk van de gehuurde accommodatie. De aanvraag moet uitsluitend per e-mail aan de camping worden gedaan, met vermelding van uw naam, voornaam en reserveringsgegevens. Deze service wordt niet verleend als er geen bevestigingsmail van de camping is ontvangen. Betaling aan de camping
Het hele gezin kan genieten van de twee waterparken op de camping! "Plezier en ontspanning in de Vendée Het eerste is een overdekt verwarmd zwembad met een bad en peuterbad voor de allerkleinsten. Buiten kun je genieten van het zwembad met glijbanen voor wat plezier met het hele gezin. Uw kinderen zullen dol zijn op de waterspelletjes in het buitenzwembad, "Plezier en ontspanning voor het hele gezin Het tweede zwemparadijs heeft een wandelrivier, ideaal voor een rustige duik, evenals massagebanken en een jacuzzi voor volwassenen, perfect om te ontspannen na een drukke dag. Er zijn ook 4 waterglijbanen, waaronder een boeiglijbaan, voor nog meer spanning en plezier voor het hele gezin! Bovendien is er een speciaal voor kinderen ontworpen speelbad dat garant staat voor veel plezier voor de allerkleinsten. Openingstijden van het zwemparadijs : Dagelijks van 10.00 tot 19.00 uur van 4 april 2026 tot 28 juni 2026 en van 31 augustus 2026 tot 13 september 2026. Van 10.00 tot 20.00 uur elke dag van 29 juni 2026 tot 30 augustus 2026. De glijbanen zijn elke dag geopend van 10.00 tot 12.30 uur en van 14.30 uur tot de sluiting van het watercomplex.
Bubbelbaden alleen voor volwassenen. Je moet een weg met weinig verkeer oversteken om er te komen.
Dit eerste zwemparadijs bestaat uit een buitenzwembad, 3 glijbanen en een peuterbad. Je moet een weg met weinig verkeer oversteken om er te komen.
Tweede zwemparadijs bestaande uit een zwembad met een looprivier, massagebanken en een peuterbad. Er zijn ligstoelen beschikbaar om te genieten van de zon in de Vendée. Nieuw in 2025: 4 nieuwe glijbanen, waaronder een met een boei!
Van april tot september biedt de camping overdag en 's avonds een animatieprogramma voor het hele gezin. Op het programma: Aqua-fun, spierversterking, sporttoernooien, fitnesslessen, jeu de boules wedstrijden, happy hour en thema-avonden.
Openingstijden miniclub :
- Schoolvakanties in april van maandag t/m vrijdag voor kinderen van 4 t/m 6 jaar 's ochtends en kinderen van 7 t/m 10 jaar 's middags.
- Vakanties in juli en augustus van maandag t/m vrijdag voor kinderen van 4-10 jaar.
- Tieners van 11-13 jaar 's ochtends en 14-17 jaar 's middags in juli en augustus.
Kinderclub ook tijdens de aprilvakantie
een scala aan activiteiten wordt aangeboden door een activiteitenbegeleider van maandag tot vrijdag (voor sommige externe activiteiten moet worden betaald)
5 dagen per week in het laagseizoen en 7 dagen per week in het hoogseizoen
De fitnessruimte is alleen voor 18-plussers
- 2,5km, zwemmen toegestaan
Bubbelbaden alleen voor volwassenen
Centrum op 2 km afstand
Beoordelingen worden door gasten geschreven na hun verblijf in een van de accommodaties: Camping Le Nid d'Eté