Jouw vakantie, jouw keuze
Vergelijk eenvoudig 1500 vakantieparken en accommodaties in heel Europa
Vriendelijk onthaal, gezellige sfeer!
Rüdiger Michael, 10/10, op 7/06/2026Geconfronteerd met de Adriatische Zee en ondergedompeld in een weelderige vegetatie, is Camping Oasi een prachtig vakantiedorp dat de hele familie zal aanspreken. Kom genieten van het privé-strand en het zwemparadijs dat bestaat uit twee grote buitenzwembaden en een glijbaan. Tijdens de zomerschoo... Meer weergeven
*Raadpleeg de details van de accommodatie voor de specifieke voorwaarden.
Er is een zwembad met een onverwarmd buitenbad en een waterglijbaan. De zwembaden zijn open van begin april tot eind september, van 10.00 tot 12.30 uur en van 15.30 tot 19.00 uur. Badmutsen zijn verplicht in de zwembaden. Fietsverhuur kost 5 euro/dag en 25 euro/week.
Geniet tijdens de zomerschoolvakanties van een rijk activiteitenprogramma voor jong en oud.
Sporttoernooien, thema-avonden...
Voor de kleintjes worden activiteiten georganiseerd in het kader van de Miniclub met professionele animatoren.
- rechtstreekse toegang
Het gebruik van de airconditioning in de accommodatie wordt in rekening gebracht volgens de verbruiksrekening. Voor airconditioning wordt een borg van 10 euro gevraagd.
Beoordelingen worden door gasten geschreven na hun verblijf in een van de accommodaties: Camping Oasi