Jouw vakantie, jouw keuze
Vergelijk eenvoudig 1500 vakantieparken en accommodaties in heel Europa
Een geweldig verblijf op deze 4-sterrencamping, mijn zoon vond het fantastisch, alles in de buurt. Dank aan de beveiliging voor hun vriendelijkheid en aan het geweldige personeel.
Marianne, 10/10, op 21/06/2026Gelegen in het hart van een bos van populieren en dennen, geniet je van de koele schaduw terwijl je geniet van de zonnige dagen van onze prachtige Middellandse Zee. Pirates World Village-club Les Sables d'Or in Cap d'Agde ligt op slechts 800 m van een fijn zandstrand, en je hebt ook gratis toegang ... Meer weergeven
*Raadpleeg de details van de accommodatie voor de specifieke voorwaarden.
Gelegen in het hart van een bos van populieren en dennen, geniet je van de koele schaduw terwijl je geniet van de zonnige dagen van onze prachtige Middellandse Zee. Pirates World Village-club Les Sables d'Or in Cap d'Agde ligt op slechts 800 m van een fijn zandstrand, en je hebt ook gratis toegang tot het partnerwaterpark La Baie des Pirates... Glijbanen, pierenbad, golfslagbad, surfgolfsimulator... Alles wat je nodig hebt voor een uitzonderlijk verblijf!
Tijdens het hoogseizoen kun je overdag en 's avonds genieten van een breed scala aan activiteiten. Teams van entertainers en artiesten verzorgen overdag en 's avonds shows en cabaret, en verschillende andere activiteiten. Een Miniclub (5-10 jaar) en Tienerclub (11-17 jaar) verwelkomen uw kinderen de hele dag.
Een restaurant, snackbar, bar, minimarkt, wasserette, kapper en WIFI toegang tegen betaling op de hele camping zijn beschikbaar tijdens je verblijf.
Alle soorten barbecues zijn verboden
Tijdens uw verblijf op camping Les Sables D'Or kunt u genieten van het grootste thematische waterpark op een camping in Europa: Pirates World, en beleef een echte onderdompeling in de wereld van piraterij met een waterpark van 10.000m²! Met zijn grote solarium en ligweiden kunt u heerlijk ontspannen terwijl uw kinderen volop profiteren van de verschillende kinderbaden, glijbanen en waterspelletjes! Er is ook een rivier met boeien en een golfslagbad (pas op dat je niet te veel drinkt!). En dan hebben we het nog niet gehad over het gigantische piratenschip dat je kunt verkennen en waar je vanaf kunt glijden. In het waterpark zijn alleen zwemkleding (zwembroek en boxershort voor mannen) toegestaan. Zwemshorts, burkini's en rokjes zijn niet toegestaan.
Temperatuur gehandhaafd op 22°C Als je op de dag van vertrek gebruik wilt maken van het zwemparadijs, moet je kaartjes kopen bij de kassa van de camping.
Elke dag van 01/07 tot 31/08 (elke avond in mei en juni) zorgt het team van bekwame en dynamische animatoren voor uw kinderen met de Mini Club (5-11 jaar) en de Tienerclub (11-17 jaar), van maandag tot vrijdag 's ochtends en 's middags. In het hoogseizoen, vanaf 9 uur 's ochtends met fitness en aquagym, wordt uw dag doorspekt met alle entertainment.
Activiteiten tegen betaling:
-2 Escape Game kamers (1 uur escape en puzzelspel. Je moet een reeks puzzels oplossen via mechanismen, codes en geheime deuren...)
Chalenge des Pirates (1u15 semi-indoor activiteit, ideaal als je van groepsactiviteiten houdt waarbij je moet graven, zoeken en ontcijferen. Een mix van oriëntatieloop, algemene kennis, ontcijferen en strategiespelletjes)
- De schatkist van Mr. Black (45 min binnenactiviteit) Je ontdekt een prachtige schatkist gevuld met 13 mechanismen die je de een na de ander moet ontcijferen. Wanneer je op het punt staat het schip te verlaten, kunnen je aanwijzingen worden gegeven... Het spel is volledig autonoom.
- Schattenjacht (Semi-interne activiteit) Neem deel aan onze schattenjacht en ontdek Hôtel Cap Pirate ****, een echt uniek hotelmuseum rond het thema piraterij! Je moet van voorwerp naar voorwerp gaan langs een parcours om de onbetaalbare schat te ontdekken die verborgen werd door een angstaanjagende piraat!
Avondactiviteiten :
Het piratenwereld complex is geschikt voor alle soorten avondevenementen en shows. Van eind maart tot begin november worden er meer dan 300 avonden per seizoen geprogrammeerd rond 3 showpodia, elk met een zeer sterke en onderscheidende identiteit.
La taverne des pirates, gelegen op de camping les sables d'or, is het podium dat in alle lentes te vinden is, met cabaretavonden, goochelshows, hypnose, signatuuravonden, klank- en lichtdansavonden... line-ups van groepen en professionals die door heel Frankrijk toeren.
Le repaire des pirates, ook gelegen op camping Les Sables d'Or, is een ontmoetingsplaats voor kampeerders, met een gezellige, broederlijke sfeer met mosselen en friet, sportuitzendingen, karaoke, zangers uit de jaren 80, dj's en campingfeesten...
Tot slot biedt het piratencentrum ilot, gevestigd in het piratenwereldpark, echte parkshows met indrukwekkende acrobatiek, spectaculaire special effects, pyrotechniek, Tiroolse traverse, zwaardgevechten... en een dinnershow... onze circus- en filmartiesten laten u zeker dromen! Andere avonden zijn gepland in de Poséidon loungebar met jazzy zangers en speciale avonden...
De kinderclub verwelkomt jonge kampeerders met activiteiten die speciaal voor hen zijn aangepast en ontworpen, met als enige sleutelwoord: plezier maken! Er worden kunst- en buitenactiviteiten aangeboden, maar ook sport- en ludieke toernooien.
Animatie voor het hele gezin / avondshows worden georganiseerd: show, dans, schuimparty, nachtzwemmen, concerten, cabaret, karaoke...
De oudere kinderen kunnen in juli en augustus afspreken bij de tienerclub voor bijvoorbeeld sportieve uitdagingen. En niet alleen overdag, er zijn ook avondevenementen met muziek, quizzen en een paar danspasjes voor de dappersten!
- Open van 14 mei tot 6 september, Tegen betaling,... 1km, met peuter- en kleuterbad, 2 glijbanen, badmeester aanwezig, Bubbelbad binnen, Er is een groot overdekt waterpark tegenover de camping, dus je kunt bij elk weertype heerlijk zwemmen!
Meer weergeven- 0,7km, rechtstreekse toegang, vissen niet toegestaan, zwemmen toegestaan
- Het gehele jaar, 5km, Amnésia
8 Restaurants (van snack tot gourmet) / 3 Bars
Dinnershow - betalend, 2 avondvoorstellingen van 06 juli tot 31 augustus : T y r o l i e n e s / B a t a i l l e d ' é p é e / j e u x d ' a c t e u r s / s o n e t l u m i è r e / i n t e r a c t i e m e t h e t p u b l i e k
Wifi: tarieven aangegeven bij de receptie (glasvezelwifi in de stacaravans van de Tuinzone, inbegrepen in het verblijf)
Verhuur van gasbarbecues tegen betaling (supermarkt Vival op de camping)
Voor alle bovenstaande accommodaties is snelle wifi gratis voor maximaal 4 gelijktijdige apparaten. Voor alle andere accommodaties op camping Les Sables d'Or is Wi-Fi tegen betaling beschikbaar via de provider "Osmozis".
Spelconsoles en videogames zijn gratis te leen, afhankelijk van de voorraad in de piratenwereld en de piratenhotels.
Voor de bewoners van de hotels Cap Pirate en Pirates World zijn bordspellen, strategiespellen, kaarten en dobbelstenen 24 uur per dag verkrijgbaar in de minibibliotheek van de Poséidon loungebar.
bibliotheek. Alle spellen moeten in de loungebar blijven. Kunstenaarsboeken, romans, enz. zijn hier ook verkrijgbaar. Camping Les sables d'or kan je bordspellen lenen op aanvraag bij de receptie.
Arcade games, biljart en tafelvoetbal zijn beschikbaar in de piratenbar. De openingsuren en -data vind je in het menu van de tv-diensten.
In de Salle des commodores van camping Les sables d'or worden 's avonds blockbusters vertoond... animatiefilms, actie, avontuur... tot grote vreugde van de 7e kunstfanaten.
Beoordelingen worden door gasten geschreven na hun verblijf in een van de accommodaties: Pirates World Village-club Les Sables d'Or